Poslední navštívené stránky
Adresa a kontakty - 07:24

 
Prední dodavatelé


Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Aktuality ELAK EZS CCTV, kamery Klimatizace Další služby Adresa Zákaznická podpora Antény, satelity, DV
A+ A A-
VELIKOST PÍSMA:

Servisní služby

Naše společnost nabízí širokou škálu možností v oblasti servisních služeb. Zvýhodněné servisní podmínky jsou součásti nabídky každého rešení instalovaného firmou ELAK.

Servisní služby U vybraných technologií však nabízíme servisní zásahy a podporu pro již hotové systémy instalované třetími subjekty - tedy instalatérskými firmami, které nemají s ELAK nic společného.

Naše nabídka servisních úkonů skýtá především elektronická bezpečnostní zařízení (EZS), kamerové systémy a uzavřené okruhy CCTV, telefonní pobočkové ústředny, docházkové a přístupové systémy. V oblasti bezpečnostních technologií a jiných slaboproudých rešení existuje velmi široká škála výrobců a dodavatelů. Vždy se Vám pokusíme pomoci a vyjít vstříc. Avšak všechny výrobce není možné obsáhnout. Proto v případě potencionálního servisního zásahu u zařízení, které jsme neinstalovali nebo nedodávali, je nejprve nutná konzultace.

V takových případech se pokuste zjistit co nejvíce informací o problémovém zařízení (především výrobce, model či typovou řadu, rok výroby, dále servisní a uživatelské kódy, často postačí popsat design výrobku nebo jeho barvu).


Základní typy servisních programů

 • Běžný servis - na základě Vámi zaslané objednávky (preferujeme v písemné podobě pomocí faxu, e-mailu nebo poštovní služby), bez předchozího smluvního vztahu, účtováno dle aktuálního sazebníku (cestovní náklady, použitý materiál, hodinová sazba za provedené úkony)
 • Údržbový servis - dlouhodobá údržba systému (technologií) na základě platné servisní smlouvy doprovázena periodickými servisními kontrolami (zpravidla podrobná revize jednou za rok - obsahuje kompletní údržbu, podrobnou diagnostiku zařízení na místě, testování všech komponent systému, u zabezpečovacích zařízení s důrazem na kontrolu spolehlivosti senzorů a signalizačních periférií jako sirén, telefonních hlásičů nebo GSM komunikátorů a ověření správného přenosu dat na pulty PCO), samozřejmostí je časově maximálně pružné rešení vzniklých problémů a nebo Vašich požadavků (u závažných poruch a havárií se snažíme vždy zasáhnout do 24 nebo 48 hodin, odvislé od typu zakázky)
 • Rozšířený servis – viz. předchozí varianta ovšem s četnějšími lokálními kontrolami (namísto podrobné kontroly jednou za rok se kontroly provádějí v kratších intervalech, tj. pololetně nebo čtvrtletně) + připojení systémů a technologií, které to umožnují na dálkovou diagnostiku (u zabezpečovacích zařízení je možné dálkové připojení realizovat např. pomocí telefonní linky a modemu, u kamerových nebo docházkových systémů pomocí sítě internet).

Každý z uvedených typů servisu je možno poskytovat za obecně platných obchodních a pracovních podmínek nebo na základě řádně uzavřených servisních smluv, které individuálne upravují podmínky poskytování servisu pro konkrétního zákazníka.


Přehledový výběr nabízených servisních služeb

 • PBX - Pobočkové telefonní ústředny
  Dodání a instalace
  Konfigurace
  Správa
 • EZS - Elektronické zabezpečovací systémy
  Projektování
  Konzultace
  Dodání a instalace
  Konfigurace
  Správa
  Zprovoznění přenosu na PCO
 • CCTV - Kamerové systémy, IP kamery
  Projektování
  Konzultace
  Dodání a instalace
  Konfigurace
  Správa
  Dodání a instalace routeru pro dálkový přístup ke kamerám přes síť (LAN nebo WAN)
  Dodání a instalace PC sestav a SW pro kamerové systémy
 • ACS - identifikacní prístupové a docházkové systémy
  Projektování
  Konzultace
  Dodání a instalace
  Konfigurace
  Správa
  Dodání a instalace PC sestav a SW pro identifikacní systémy
 • Rozvody pocítacových sítí
  Projektování
  Konzultace
  Dodání a instalace kabeláže
  Dodání a instalace huby, switche
 • Strukturovaná kabeláž (EZS, CCTV, ACS, PC sítě...)
  Projektování
  Konzultace
  Dodání a instalace
  Opravy a renovace kabelových tras
 • Webové stránky
  Tvorba nových webových stránek a aplikací
  Úpravy a aktualizace stávajících webových stránek
  Kompletní rekonstrukce stávajících webových stránek
- aktualizoval TS, 11.07.2008 ve 10:01 -
 
Copyright © 2008-2020 ELAK   elak@elak.cz