Prední dodavatelé


Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Aktuality ELAK EZS CCTV, kamery Klimatizace Další služby Adresa Zákaznická podpora Antény, satelity, DV
A+ A A-
VELIKOST PÍSMA:

Satelitní televize SKYLINK

Firma ELAK je letitým a zkušeným autorizovaným partnerem společnosti Skylink. Pro Skylink provádíme instalace a nastavení služeb. 

Rádi Vám přijedeme pomoci s přenastavením satelitu a přijímače nebo se zcela novou instalací. Stejně tak Vám rádi pomůžeme s přechodem od jiného poskytovatele, nebo rozchodíme satelitní příjem jako další způsob příjmu TV vysílání.

Společnost Skylink a satelitní TV příjem obecně přináší nesporné výhody. Kvalita obrazu a nabízených služeb je výrazně vyšší než u klasického pozemního vysílání. Úroveň signálu, která ja u pozemního vysílání naprosto klíčová, není zdaleka tolik závislá na počasí a povětrnostních vlivech. Nabídka TV stanic je u satelitní TV neporovnatelně bohatší a pravidelně se rozšiřuje a především - satelitní příjem je možné zprovoznit takřka všude (pokud není objekt zakryt např. za extrémně vysokými stromy, panelákem, skálou nebo jakoukoliv opravdu vysokou  překážkou která zaclání ve výhledu na požadovanou světovou stranu) a tam kde často nelze chytat pozemní vysílání vůbec nebo jen v otřesné kvalitě, satelit vše vyřeší k Vaší spokojennosti a budete litovat, proč jste k instalaci satelitu nepřistoupili již dávno.

 

Proč Skylink?

 

Protože naladíte mnoho český, slovenských a zahraničních televizních programů i rozhlasových stanic s minimálními náklady ve špičkové kvalitě

Satelitní televize SKYLINK

Kromě českých celoplošných a veřejnoprávních stanic, které jsou volně šířené éterem (dokonce i pomocí pozemního digitální vysílání), naladíte veřejnoprávní a celoplošné slovenské statnice, dále je tu řada dalších zajímavých českých a slovenských programů s minimálními náklady. V základní nabídce Skylinku je k dispozici okolo 50 českých a slovenskcýh TV stanic a několik desítek stanic rozhlasových:

  • kanály České televize – ČT1, ČT2, ČT D/ČT Art, ČT Sport a zpravodajské ČT24 a všechny rádiové stanice Českého rozhlasu
  • kanály TV NOVA – Nova, Nova Cinema, FANDA, Smíchov, Telka
  • kanály TV PRIMA – Prima, Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom
  • další české kanály jako např. TV Barrandov, Rebel, TV Šlágr, Óčko TV, TV Noe a další
  • slovenské stanice STV, Markíza, JOJ, TA3
  • a některé další stanice za minimální měsíční poplatek

To všechno za několik desítek korun měsíčně. Většina stěžejních programů vysílá v HD vysokém rozlišení.

Více informací na oficiální webových stránkách SKYLINK.

 

Protože si kdykoliv můžete objednat placené další hodnotné programy různých žánrů a to na libovolný počet měsíců dle vaší volby bez zvláštní smlouvy a závazků.

Skylink nabízí řadu placených programů, ucelených do několika balíčků. Pouze si vyberte balíček a stanovíte na kolik měsíců jej objednáváte. Zajímavý je balíček, kdy so vyberete jen své oblíbené programy a nemusíte platit za desítky dalších, které Vás nezajímají. Svou volbu můžete navíc každý měsíc změnit nebo si zaplatit balíček např. jen na letní prázdniny nebo měsíc kolem Vánoc. Pokud si však vystačíte s jen přibližně 50 kanály (viz. základní nabídka Skylink), nemusíte nic dále řešit.

Loga TV stanic, Česká televize, Nova, Prima, Eurosport

V nabídce, která se stále rozrůstá a vylepšuje, je několik desítek stanic, většina z nich českých nebo do češtiny lokalizovaných (dabovaných, případně opatřených titulky). Hojně jsou zastoupeny oblasti sportu (Eurosport, Nova Sport, Sport1, Sport 2, Sport5, Golf channel...), dokumentů (National Geographic, Discovery, History, Viasat, Fishing & Hunting…), filmu a seriálů (Kino CS, FILMBOX, MGM, CS Film, Cinemax, HBO…), hubdy (MTV CZ, Óčko, iConserts, Brava HDTV...) či erotiky (LEO TV, Hustler, Brazzers TV, Penthouse...).

 

Protože zhodnotíte kvality vašeho televizoru

Skylink vysílá ve špičkové kvalitě a nabízí nejvíce programů ve skutečném vysokém rozlišení HDTV. Skylink nabízí nejvíce HD kanálů v opravdové vysoké kvalitě a vysokém rozlišení a tuto nabídku pravidelně rozšiřuje. Zatímco po příchodu HD do ČR bylo k dispozici stanic jako šafránu, koncem roku 2014, po spuštění více než 10 HD kanálů, je k dispozici již více než 30 stanic v plném HD vysílání.

Přečtěte si více informací o HD vysílání.

Mezi nejzajímavější HD kanály patří:
ČT 1, ČT 2 a ČT Sport HD, HD kanály Novy a Primy, sportovní kanály Eurosport,Nova Sport, Sport 2 a řada dalších filmových, dokumentárních nebo hudebních kanálů.

A jaký je rozdíl mezi HDTV a standardní (tzv. SD TV)? Jednoduše obrovský. Neboli, kdo neviděl, nepochopí. U pořadů, které jsou již v HD vyrobeny, na první pohled uvidíte obrovský rozdíl v detailech. Všimnete si maličkostí, kterých jste si dříve nevšímali. Obzvláště markantní jsou rozdíly u sportovních přenosů. Ale pozor, pokud jednou „přičichnete“ k HDTV, nebudete se chtít již zpátky dívat na standardní rozlišení. 

- aktualizoval TS, 19.01.2015 ve 12:21 -
 
Copyright © 2008-2021 ELAK   elak@elak.cz