Prední dodavatelé


Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Aktuality ELAK EZS CCTV, kamery Klimatizace Další služby Adresa Zákaznická podpora Antény, satelity, DV
A+ A A-
VELIKOST PÍSMA:

Výhody satelitní TV

Satelitní vysílání (DVB-S) představuje nejspolehlivější a nejdostupnější řešení standardního digitálního příjmu. Ze satelitní platformy lze běžně již přijímat signál v dokonalé kvalitě, normě HDTV. Zatímco ze satelitu se digitálně vysílá více než 10 let, pozemní digitální (DVB-T) vysílání je stále „plenkách“.

Satelitní vysílání z družic určených pro příjem v České republice pokrývá celé území republiky, jeho signál lze tudíž naladit i v místech, kde jiný alternativní signál není dostupný.

Satelitní LNB konvertor K příjmu potřebujete satelitní komplet, který obsahuje satelitní přijímač a parabolickou anténu s konvertorem (LNB). U kompletních setů (přednastavených satelitních kompletů), které naše firma nabízí a instaluje, zaručujeme bezchybný příjem. Pozor není pravdou tvrzení internetových obchodů, že instalaci včetně zaměření družice a správné nasměrování satelitní antény, zvládne každý zručný kutil. Každopádně doporučujeme svěřit montáž naší odborné firmě.

Správným výběrem satelitního kompletu získáte stovky až tisíce TV programů a rádií Satelitní přijímačbez nutnosti platit měsíční poplatky. Ze satelitu jsou vysílány programy volné (nekódované), ale také kódované. Většina kódovaných programů je placených a pro jejich příjem potřebujete odpovídající přijímač a dekódovací kartu, resp. i CA interface-modul (kryptovací šachtu) pro bezproblémovou akceptaci dekódovací karty. U satelitních kompletů z nabídky ELAK, které jsou určeny primárně k příjmu českých a slovenských programů, již nemusíte nic řešit. Také neplatíte žádné další měsíční poplatky spojené s příjmem základní nabídky českých a slovenských programů (české a slovenské kanály jsou bohatě zastoupeny v základní bezplatné nabídce), vyjma koncesionářských poplatků

Lze realizovat i složitější příjmové systémy kdy na jednu parabolu lze umístit více konvertorů, které tak využívají vícesměrný odraz signálu z plochy paraboly. Je možné také využít polohovací zařízení, které otáčí parabolou na jinou, diametrálně odlišnou pozici.

Multiswitcher pro satelitní a pozemní příjem Rovněž tak lze distribuovat signál na více míst (do více anténních zásuvek v rámci bytu, pokoje či celé budovy), a to za pomoci speciálního konvertoru a vhodné distribuční technologie. Počet přijímacích míst je prakticky neomezený, lze navrhnout technologii přesně dle Vašich individuálních potřeb.

Pokud použijete pouze jediný satelitní přijímač, bude možné sledovat na více televizorech stejný televizní program. Pro sledování různých programů na více televizorech je nutné ke každému televizoru pořídit jeden satelitní přijímač a konvertor s více výstupy.

Veškeré informace o satelitní technice, možnostech příjmu a komplexní realizaci vám poskytneme formou individuální nabídky prostřednictvím tohoto webu nebo přímo v naší provozovně.

- aktualizoval JRD, 11.08.2010 ve 18:38 -
 
Copyright © 2008-2021 ELAK   elak@elak.cz