Poslední navštívené stránky
Přístupové systémy - 13:29
Právní informace, copyright ... - 13:17
Satelitní televize SKYLINK - 13:14

 
Prední dodavatelé


Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Aktuality ELAK EZS CCTV, kamery Klimatizace Další služby Adresa Zákaznická podpora Antény, satelity, DV
A+ A A-
VELIKOST PÍSMA:

Montáž satelitů, antén a příslušenství

Provádíme montáže všech typů satelitních antén a parabol. Stejně tak antén pro pozemní digitální vysílání (DVB) a FM vysílání.

Televizní anténaZajistíme Vám namontování potřebné konzole nebo stožáru, instalaci antén, kabelových rozvodů, propojení satelitního přijímače s Vaší domácí AV sestavou a odborné naladění a zaškolení naším pracovníkem!
Pokud již máte anténu nebo satelitní parabolu nainstalované a požadujete pouze přeladění na jinou službu, např. z analogového vysílání na digitální (v současnosti tato operace přestává být aktuální, protože drtivá většina příjemců TV signálu již dávno touto nezbytnou procedurou úspěšně prošla) nebo z jednoho poskytovatele na jiného (např. z UPC na Skylink, či obráceně...).

A co můžete očekávat od nás? Vyřídíme za Vás aktivaci služeb s poskytovatelskými společnostmi (strong>UPC a jejich sluýbou Freesat, Skylink, nové satelitní platformy FlixTV...). Provedeme kompletní instalaci přijímací soustavy (dodání, nainstalování a správné nasměrování satelitního kompletu včetně kabeláže a digitálního přijímače), takže Vy budete mít vše bez problémů. Bude stačit jen dálkovým ovladačem vybrat ten správný program.

Montáž satelitů, antén a příslušenství

Pro naše zákazníky jsme připraveni k montážím satelitních a televizních antén! Jsme vybaveni nejmodernější technikou a Satelitní parabolabez problémů provedeme jakoukoliv montáž antén nebo satelitu. Pokud tedy u nás zakoupíte satelit, tak již nemusíte hledat firmu, která vám instalaci provede! Ani se nemusíte trápit s tím jak se u poskytovatele digitální TV zaregistrovat a ja zaktivovat požadované programové balíčky.

Satelitní komplet Vám po předchozí dohodě samozřejmě dopravíme až na místo! V případě, že máte nekvalitní televizní signál, tak vám provedeme v rámci technických možností a místních podmínek renovaci stávajících televizních antén, případně celého distribučního řetězce (nejčastějšími příčinami zhoršené příjmu nebo ztráty signálu zcela je změna parametrů vysílání ze strany poskytovatele, úmyslné či samovolné pohnutí antény nebo poničené kabelové vedení a spoje povětrnostními podmínkami - slunce, déšť, mráz...). S tím vším si snadno poradíme.

V současné době provádíme následující práce:

 • příjem satelitního digitálního vysílání DVB-S
 • příjem pozemního digitálního vysílání DVB-T
 • montáže digitálních přijímačů DVB-S a DVB-T
 • prodej anténní, distribuční techniky a příslušenství
 • prodej satelitních přijímačů (Technisat, Ariva, Topfield, Homecast...), set-top boxů DVB-T, LCD obrazovek, televizní (TV) a audio (A/V) techniky
 • montáže vlastních kompletů
 • montáže TV antén, přesměrování a seřízení antén
 • renovace stávajících soustav a rozvodů, montáž a renovace STA, výstavba anténních stožárů
 • satelitní rozvody pro dvě a více účastnických zásuvek
 • proměření spektra TV a SAT signálu, poradenský servis
 • autorizované dodání a montáž Freesat (od společnosti) UPC, SKYLINK, FlixTV

Cena instalace od 1800 Kč - tato cena je individuální. Vždy záleží na podmínkách a náročnosti instalace. Přesnější cenu Vám sdělíme po upřesnění požadavků, podmínek a podrobností. Ideálním postupem je posouzení možností na místě.

Na základě závazné objednávky montáže Vás budeme kontaktovat a domluvíme s Vámi nejbližší možný termín instalace a veškeré podmínky. Instalační nebo servisní výjezd zravidla provádíme v nějbližších dnech.

- aktualizoval JRD a TS, 28.05.2018 ve 12:18 -
 
Copyright © 2008-2021 ELAK   elak@elak.cz