Prední dodavatelé


Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Aktuality ELAK EZS CCTV, kamery Klimatizace Další služby Adresa Zákaznická podpora Antény, satelity, DV
A+ A A-
VELIKOST PÍSMA:

Důvěřujte odborníkům

Vážení zákazníci, my Vám nabízíme komplexní servisní zajištění dodávek bezpečnostních a komunikačních technologií. Nezapomínejte prosím, že sebevýhodnější nabídky v jakéhokoliv e-shopu či pultovém prodeji jsou jen tak dobré, jak dobrý servis je schopen prodejce a instalatér zajistit a garantovat. Prodejce a instalatér zde dnes jsou, ale zítra již být nemusí. Žijeme až v příliš otevřeném prostředí české republiky.

Je nutné si uvědomit, že bezpečnostní a komunikační technologie jsou velmi sofistikované systémy, které jsou mimořádně spolehlivé a propracované, avšak výhradně za podmínky vysoce odborné instalace a kontinuálního servisu.

Nikdy nespoléhejte na svépomocnou či neodbornou montáž. Každá komponenta této kategorie není nic jiného než maximálně vyspělý technický prostředek, který vyžaduje pro aplikaci specifickou odbornost. Jen tak zajistí varování před znehodnocením vašich hodnot.

Bezpečnostní ani komunikační technika nejsou elektrické vařiče, hračky, ani televizory, není k nim poskytována globální záruka bez garance odborného servisu. Považujte prosím tyto řádky za dobře míněné rady a přistupte k volbě bezpečnostních aplikací coby dobří hospodáři a důkladně zvažte své investice.

Různé garážové firmy či domácí kanceláře provozované v obývacím pokoji přes noc zmizí a vaše investice budou nenávratně zmařené. Je záhodno se pečlivě ujistit, že existuje rozumný předpoklad pro odbornou a fundovanou montáž, pokrytí očekávané záruční doby a dlouhodobý servisu ze strany zvoleného dodavatele. Do hry totiž pouštíte především VY své peníze.

- aktualizoval JRD, 06.04.2010 ve 19:04 -
 
Copyright © 2008-2020 ELAK   elak@elak.cz