Prední dodavatelé


Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Aktuality ELAK EZS CCTV, kamery Klimatizace Další služby Adresa Zákaznická podpora Antény, satelity, DV
A+ A A-
VELIKOST PÍSMA:

Ozvučovací systémy

Ozvučovací systémyjsou nezbytnou součástí výbavy veškerých moderních polyfunkčních komplexů a zařízení jako jsou supermarkety, obchodní domy, hotely, zábavní a nákupní centra, sportovních zařízení, školy, veřejné instituce, úřady, letiště, nádraží i průmyslové podniky (stavby, výrobní závody apod.).

V posledních letech se intenzivně rozvíjí tzv. SR systémy, které slouží ke kvalitnímu ozvučení divadel nebo kin.

Ozvučovací systémy, audio Podstatné vlastnosti ozvučovacích systémů jsou srozumitelnost hlášení, jeho dostatečná hlasitost, možnost připojení dalších periférií nebo spolupráce s elektronickými zabezpečovacími a protipožárními systémy. Samozřejmostí kvalitního ozvučovacího systému je vysoká spolehlivost v dlouhodobém provozu a nezávislost na výpadku elektrické sítě. Dalšími funkcemi mohou být například hudba na pozadí nebo rozdělení reproduktorů na skupiny.

K zajištění pokrytí širokého spektra požadavků uživatelů ozvučovacích systémů využíváme zejména komponenty firmy Philips, která zajišťuje kompletní sortiment produktů potřebných k realizaci optimálního řešení.

Systémy SR jsou určeny především pro ozvučení všude tam, kde upřednostňujeme vysoký výkon, velmi kvalitní reprodukci hudby a mluveného slova a nepožadujeme speciální možnosti jako směřování hlášení apod. Systémy SR jsou založeny na nízkoimpedančním rozvodu a jsou vhodné pro různá kulturní centra, divadla, kina, koncerty, sportovní stadiony apod. Nezřídka se jedná o instalace dočasné či jednoduše upravitelné.

Dříve kdy byla domácí kina výsadou jen těch bohatších nás, nenalézalo dokonalé ozvučení domácnosti významu. Dnes, když je domácí kino s kvalitním zvukovým systém stejně běžné jako před pár lety třeba videorekordér, dostávají dobře provedená ozvučení obytných místností zcela jiný rozměr.

Nejčastěji bývají realizovány rozvody ozvučení 5+1 v hlavní obývací místnosti. Uživatel pak pouze zapojí do připravených zásuvek reproduktory a jednoduše dosáhne surrounding efektu podobně jako v moderních kino sálech).

- aktualizoval TS, 15.08.2008 ve 16:24 -
 
Copyright © 2008-2020 ELAK   elak@elak.cz