Prední dodavatelé


Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Aktuality ELAK EZS CCTV, kamery Klimatizace Další služby Adresa Zákaznická podpora Antény, satelity, DV
A+ A A-
VELIKOST PÍSMA:

O společnosti ELAK

COVID-19:
Navzdory řádění COVID-19 budou naše servisní a podpůrné služby probíhat v nouzovém režimu. Naším zákazníkům budeme i nadále poskytovat v oblasti bezpečnostních technologií kvalitní rady a informace.

Společnost ELAK Benešov působí na trhu přes 28 let již od roku 1992. Za tu dobu se vyprofilovala ve spolehlivého partnera v řadě technických oblastí se zaměřením na služby v oblasti ochrany majetku (EZS, EPS, CCTV, ACS).
Naší klíčovou činností jsou elektronické zabezpečovací systémy a kamerové systémy. Zde se také ve spolupráci se světovými špičkovými výrobci a dodavateli cítíme nejsilnější. Bohaté zkušenosti získané ze stovek zakázek jsou naší hlavní devízou. A spokojení zákazníci každým rokem přibývají.

Díky naší výhodné poloze ve Středočeském kraji poblíž Prahy, máme skvělou dostupnost a možnost působit nejen přímo v Benešově, ale i v okolí Prahy (především okres Praha-východ) a v Praze. Běžně instalujeme a provádíme servisní zásahy ve Vlašimi, Voticích, Říčanech, v Posázaví či v okolí Slapské přehrady, ale spokojené zákazníky máme rozeseté po celém benešovském okrese a v okresech sousedních. Díky vstřícnému přístupu a příznivým cenám často působíme v Praze a jejích přímestských částech a okolních satelitech, ale zákazníky máme např. i v jižních nebo severních Čechách .

NAŠE MOTTO:
Bezpečnost je stav vlastní nedotknutelnosti, vybudovaný bezpečnostními systémy a opatřeními.

Poskytujeme kompletní balík služeb od konzultací, projektování, odbornou instalaci, garanci, dlouhodobý servis a pravidelnou údržbu.

GDPR:
Firma ELAK se od počátku své existence, tedy od roku 1992, dávno předtím než jste vůbec mohli slyšet o pojmu GDPR (zkratka anglického termínu General Data Protection Regulation), který se stal především c roce 2018 strašákem a hitem všech obyvatel EU, zavázala ochraňovat Vaše soukromí a to platí dodnes i s novými právními normami. Zajímá Vás, jak nakládáme s osobními daty?

Zajišťujeme slaboproudé rozvody (satelitní a televizní, telefonní, elektrické rozvody, rozvody pro počítačové sítě). Ale poskytujeme také řadu dalších služeb – instalace klimatizačních jednotek, identifikační docházkové a přístupové systémy, vstupní systémy, webové kamery a další. Do našeho portfolia spadá i soudně znalecká činnost v oblasti elektroniky.

Před více než 10 lety jsme jako jedni z prvních zprovoznili vlastní cetrální bezpečnostní pult. Fyzickou ostrahu ani ostrahu objektů jsme nikdy sami nevykonávali, ale fungující servisní pult, díky kterému jsme byli schopni dálkově obhospodařovat značnou část systémů již tehdy a který je pro nás i dnes samozřejmostí, by nám mohla řada firem z oboru ještě stále závidět.

Tou dobou jsme Městu Benešov sponzorsky darovali PC a dohledový SW a za naší pomoci vznikl tehdy unikátní projekt městského PCO.
Pokrok nelze zastavit, což v elektronice platí dvojnásob a v IT a bezpečnostních technologiích obzvláště, takže byl v Benešově v roce 2007 ve spolupráci s námi PCO modernizován. Do roku 2009, než si správu pultu definitivně převzala Městská policie pod sebe, jsme byli její výhradní servisní organizací.

V roce 2011 MěÚ v Benešov oznámil úmysl ponechat mezi připojenými objekty pouze vlastní příspěvkové organizace a komerčním a rodinným objektům oznámil ukončení spolupráce. Jelikož za svoje zákazníky cítíme zodpovědnost po několika jednáních jsme vybrali vhodnou agenturu, kterou můžeme s klidným svědomím doporučit - D.I. Seven. Agentura disponuje nejmodernější technikou stejného renomovaného výrobce NAM, se kterým doposud spolupracoval ELAK.

Pochopitelně splňujeme všechny legislativní nároky a disponujeme všemi potřebnými certifikáty jak ze strany výrobce pultu, tak ze strany výrobců bezpečnostních technologií.

Certifikát - NAM správa programového vybavení NAM NET-G Certifikát - NAM připojování objektů na NAM PCO Global Certifikát - NAM středisko technické podpory systému ONI Certifikát - NAM správa programového vybavení NAM NET-G

Ve všech oborech naší činnosti klademe důraz na maximální spokojenost objednavatele a maximální funkčnost a veškerá jednání přizpůsobujeme jeho přáním a požadavkům. Zároveň držíme krok s nejnovějšími trendy a technologiemi a zákazníkovi se vždy snažíme doporučit to nejlepší za rozumnou cenu.

Z mimo oborové činnosti se můžeme pochlubit nezanedbatelnou aktivní rolí v podobně spoluorganizování tradiční hokejové soutěže amatérů NHLH Benešov (Neregistrovaní hráči ledního hokeje), která si za dlouhá léta získala vysokou popularitu nejen v Benešově. Dříve byla tato soutěž známá pod názvem “odborářka„. ELAK má dokonce v soutěži vlastní stejnojmenný tým, který dlouhodobě bojuje o nejvyšší příčky.

- aktualizoval TS, 23.03.2020 ve 09:01 -
 
Copyright © 2008-2021 ELAK   elak@elak.cz