Prední dodavatelé


Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Aktuality ELAK EZS CCTV, kamery Klimatizace Další služby Adresa Zákaznická podpora Antény, satelity, DV
A+ A A-
VELIKOST PÍSMA:

Doporučené PC sestavy pro CCTV

Firma ELAK Vám přesně podle hardwarových požadavků i Vašich konkrétních přání dodá vysoce kvalitní PC sestavu za velmi výhodnou cenu.

CCTV karta do PC Pokud máte vlastní „moderní“ osobní počítač (PC), bude jej pravděpodobně možné použít. Vždy však vřele doporučujeme takový počítač vyhradit pouze pro záznam videa a neprovozovat na něm souběžně další náročnější aplikace (databáze, účetní nebo pokladní systémy apod.). SW konflikt s takovými aplikacemi nelze nikdy zcela vyloučit a nemusí se projevit neprodleně po instalaci. Naopak souběh s běžnými kancelářskými balíčky (MS Office, Open Office, Corel, Adobe) a utilitami (webové prohlížeče, souborové managery) je bezproblémový.

Vždy doporučujeme zaslat nám nejprve HW a SW osazení Vaše PC a podle něj bychom měli předběžně určit zda bude dostatečně silný pro práci se záznamovým SW. V některých případech je nevyhnutelné do konkrétního PC SW zkušebně nainstalovat.

Doporučená minimální konfigurace by měla splňovat:

PC sestava pro CCTV systémy Operační systém: platformy MS Windows XP či Vista
CPU: Intel Pentium 4 a vyšší, 2.0 - 2.8GHz
RAM: paměť DDR 512MB, doporučeno 1024MB
VGA karta s pamětí 32MB (chipsety NVidia, ATI)
přiměřené volné místo na HDD (100GB a více)
DVD mechanika


ELAK sestavuje PC sestavy zásadně na základních komponentech od společnosti Intel. Kompletní PC sestavu včetně monitoru a OS dodáváme v cenovém rozmezí 12.000 - 20.000Kč (podle konkrétních požadavků). Taková PC sestava zaručuje bezproblémový chod a výrazně převyšuje doporučenou minimální konfiguraci.

- aktualizoval TS, 03.09.2008 ve 01:24 -
Související články: Kamerové systémy, CCTV
 
Copyright © 2008-2020 ELAK   elak@elak.cz