Poslední navštívené stránky
Další nabízené služby - 01:21
Další nabízené služby - 01:09
Adresa a kontakty - 00:51

 
Prední dodavatelé


Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Naše podnikání je chráněno Centrálním registrem dlužníků

Aktuality ELAK EZS CCTV, kamery Klimatizace Další služby Adresa Zákaznická podpora Antény, satelity, DV
A+ A A-
VELIKOST PÍSMA:

Elektronické zabezpečovací systémy

Naše služba obsahuje komplexní dodávku počínaje konzultací, odborným bezpečnostním posouzením objektu, autorizovaným projektem, profesionální instalací včetně naprogramování dle individuálních požadavků zákazníka, Elektronická zabezpečovací zařízení, EZS zkušebním provozem a zaškolením obsluhy. Na naše služby se vztahuje 24 měsíční garance. Dále Vám nabízíme servisní smlouvu s opravou nejpozději do 48 hodin.

Veškeré práce a činnosti související s dodávkou jsou samozřejmě v souladu s platnými normami a souvisejícími předpisy a používané komponenty mají patřičné atesty a schvalovací protokoly pro užívání v ČR.

Zárukou vysoké kvality a spolehlivosti je spolupráce se světovými výrobci zabezpečovací techniky jejichž komponenty téměř výhradně používáme. Zejména technika firmy Paradox, která se pohybuje na jednom z předních světových míst mezi výrobci bezpečnostní techniky, se vyznačuje vysokým standardem a vyspělou servisní sítí po celém světě včetně ČR.

Požadujete montáž zabezpečovacího systému? Podívejte se co byste měli zvážit a na čem nejvíce záleží.

Základem je elektronická inteligentní mikroprocesorová ústředna. Ústředna je umístěna odděleně od ovládací klávesnice, čímž se zvyšuje bezpečnost vlastního systému. Klávesnice jsou vybaveny jednak LCD (alfa-numerickým dvouřadovým displejem a protokolárními údaji v češtině) nebo jednodušší LED technologií (vybavenou barevně rozlišenými diodami). Ovládací klávesnice jsou umístěny poblíž hl. vchodů, resp. v obytné části domu, pro pohodlné noční ovládání v režimu částečného střežení. Vlastní ústředna EZS bude umístěna vždy nenápadně v chráněné zóně.

Ústředna EZS Ústředna je ovládána samostatnou klávesnicí, počet ovládacích klávesnic lze rozšířit, indikace všech funkcí ovládacího panelu je možná jednak LED diodami nebo dvouřádkovým ALPHA LCD displejem, k dispozici je vždy množina os. kódů, včetně tísňových a nátlakových, vždy s detailní registrací jejich použití či manipulace a takto poskytnutí služby prokazatelného monitoringu. Systém lze rozdělit dle logických celků na samostatné zóny s jasně definovaným právem přístupu. Děle je zde možnost využití jakékoliv smyčky pro funkci zvonku, vyblokování libovolné povolené smyčky, skupinového vyblokování, možnost okamžitého vyvolání tichého tísňového poplachu, přenos a tisk plného protokolu na PCO a na servisním PC, auto-kontrola střeženého objektu v okamžiku zapnutí, antisabotážní systém TAMPER a systém PirATE GUARD zabraňující neoprávněnému přístupu k datům.

Každá ústředna disponuje možností definovat 24 hod. požární smyčku, kam jsou připojeny požární hlásiče dle možných fenoménů vzniku požárů. Požární poplach je vždy samostatně a jasně definován jak na PCO s možností přenášet i systémové údaje a plný protokol ústředny.

Nosným rysem přenosu poplachu je připojení na standardní PCO s možností přenášet i systémové údaje a plný protokol ústředny.

Poplach je možno dále, zcela nezávisle přenášet pomocí automatického telefonního komunikátoru s pevně integrovanou 20-ti sek. zprávou a možností navolení až 16 tel. čísel, na než bude zpráva předána v případě napadení objektu. Poplachové zprávy mohou být i 2 samostatné s přenosem na 2 x 8 čísel. To se používá pro nezávislý přenos napadení objektu a technický poplach (požár) nebo osobní poplach (tíseň). Zároveň je poplach indikován na plášti budovy směrem do živé ulice vnější zálohovanou sirénou s xenonovým majáčkem. Doplňuje se vnitřní 110dB sirénou do prostoru domu.

Napojení komunikátoru na policii je vždy věcí dohody majitele s místním oddělením policie.

Veškeré rozvody v rámci stavby provádíme v omítce, čímž nedojde k rušivým zásahům od interiérů jednotlivých místností.

- aktualizoval JRD, 11.07.2008 ve 14:04 -
 
Copyright © 2008-2021 ELAK   elak@elak.cz